a
Strona głównaTechnologiaProsty sposób na kontrolę magazynu

Prosty sposób na kontrolę magazynu

magazyn

Przedsiębiorcy coraz częściej sięgają po rozwiązania, które uproszczają codzienną pracę. Popularne są programy komputerowe, które umożliwiają szybkie wystawienie faktur oraz zadbanie o stany magazynowe. Szczególnie ważne jest to dla małych i średnich firm produkcyjnych, handlowych czy usługowych. Zarządzanie firmą bywa trudne, jednak mając odpowiednie narzędzie praca biurowa i magazynowa wygląda zupełnie inaczej. Przydatny program do wystawiania faktur oferuje firma Mega-Tech czyli Faktura Small Business Handel.

Jakie są zalety programu do wystawiania faktur?

Program do wystawiania faktur Faktura Small Business Handel (FSBH) to rozbudowana wersja programu fakturującego o opcję magazynową. Oprogramowanie charakteryzuje się przejrzystym interfejsem, dzięki czemu fakturowanie jest proste. FSBH działa szybko i niezawodnie. Korzystający z niego użytkownik wystawia potrzebne dokumenty w kilka minut. Dodatkowo istnieją różne opcje personalizacji poprzez zapisanie własnego logo, czcionki, wybranie wyglądu dokumentów. Faktury mogą być wystawiane w różnych walutach i językach, dzięki czemu przedsiębiorcy mogą otworzyć swoją działalności na zagranicznych kontrahentów. Program do faktur FSBH umożliwia również naliczanie indywidualnych rabatów czy marży. Aplikacja ta jest ciągle aktualizowana i zgodna z obowiązującymi w 2019 roku przepisami.

Jakie możliwości magazynowe oferuje program?

Program magazynowy Faktura Small Business Handel pozwala na wystawianie faktur zarówno dla czynnych podatników VAT, jak i zwolnionych (bez VAT). Użytkownik wystawi fakturę PRO-forma, Marża, Złom, Zaliczkową, Końcową, Korektę, Eksportową, WDT, Refakturę, paragony fiskalne czy dowody sprzedaży. Dodatkowo z programu istnieje możliwość przygotowania zamówienia do klienta i dostawcy. Cechą wyróżniającą ten program do faktur jest możliwość tworzenia kartotek klientów, towarów czy zakupów. W tym oprogramowaniu użytkownik bez trudu wygeneruje dokumenty kasowe takie jak KP, KW i inne. Program został opracowany w taki sposób, aby jego użytkownik mógł tworzyć komplety produktów z już istniejących. Jest to tzw. kompletacja. Opcja ta jest bardzo ważna szczególnie dla działalności, które tworzą produkt z kilku innych podzespołów. Z magazynu zostaną wówczas ściągnie pojedyncze elementy wykorzystane do stworzenia kompletu, a na fakturze będzie widoczna jedna zbiorcza pozycja. Program wyposażony jest w moduł magazynu, co umożliwia użytkownikowi kontrolę stanów magazynowych. Faktury zakupowe czy sprzedażowe generują WZ-ki, czyli dokumenty magazynowe pokazujące zmniejszenia i zwiększenia stanów w magazynie. Dzięki temu programowi inwentaryzacja trwa kilka minut. Jest więc to bardzo przydatne narzędzie, które znacząco ułatwia prowadzenia firmy.

Program Faktura Small Business to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców szukających bezpiecznego narzędzia, stale aktualizowanego o nowe ulepszenia. Ten program do wystawiania faktur z magazynem to prosty sposób na kontrolę stanów towarów oraz szybkie i proste fakturowanie.

Napisane przez

Cześć! Jestem Irmina. Stworzyłam ten portal, ponieważ w dobie zalewu informacji sama poszukiwałam miejsca, w którym będę mogła znaleźć i poukładać najcenniejsze dla siebie wiadomości. Mam nadzieję, że znajdziesz u to, czego szukasz :)

Brak komentarzy

Zostaw komentarz