a
Strona głównaUrodaCzy można być piękną i nie tracić na to czasu?

Czy można być piękną i nie tracić na to czasu?

W idealnym świecie filmów kobiety budzą się pięknie uczesane, umalowane i gotowe na starcie z całodziennymi obowiązkami. Niestety, w rzeczywistości wygląda to… nieco inaczej. Są jednak sposoby, aby zaoszczędzić czas, dbając o siebie!

Zabiegi pielęgnacyjne dla zabieganych pań

Żeby skutecznie i efektywnie dbać o swoją urodę, trzeba poświęcić nieco czasu – jednak nie jest powiedziane, że muszą to być godziny każdego dnia! Jest kilka prostych sztuczek. Już dziś zamiast zwykłego lakieru wybieraj hybrydy (które utrzymują się bez zniszczeń znacznie dłużej, nawet do 3 tygodni!), regularnie rób peeling całego ciała (dzięki czemu wszelkie kremy i balsamy szybciej się wchłaniają i mogą działać o niebo lepiej!).

Jeszcze jedna rada: te bardziej skomplikowane zabiegi kosmetyczne wykonuj w profesjonalnych gabinetach. Wtedy masz pewność, że ich efekty będą długotrwałe i piękne. Szukasz dobrego fryzjera w Rzeszowie? Sprawdź to, zanim zadzwonisz do przyjaciółki!

Wizyty u specjalistów umawiaj online

Ostatnia rada wydaje się być prosta, ale niekiedy i na to tracimy mnóstwo czasu. I nie mówimy tu nawet o czasochłonności poszczególnych zabiegów, lecz… cennych minutach straconych na umawianiu się na wizytę! Czy i Ty miałaś kiedyś sytuację, że nie umiałaś dodzwonić się do swojego fryzjera? Albo że wspólne poszukiwanie dogodnego terminu (z którego w sumie i tak nie byłaś do końca zadowolona…) trwało pół godziny?

Z pomocą przychodzi portal Moment.pl. Kilkoma kliknięciami umawiasz się na wizytę, zgodnie z kalendarzem dostępnych terminów. Całość trwa dwie-trzy minuty. A na dodatek masz w swoim zasięgu samych ekspertów – portal gromadzi jedynie najlepszych specjalistów branży hair&beauty! Na szczęście nie musisz wierzyć na słowo, bo bezproblemowo możesz sprawdzić opinie dotychczasowych klientek i klientów wybranego lokalu.

Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest fakt, że niejednokrotnie trudno jest się dodzwonić do salonów: ich pracownicy są zajęci wykonywaniem zabiegów, a nie odbieraniem telefonu. Jednak rezerwacji online możesz dokonywać nie tylko porankiem, a o zupełnie dowolnej porze: nawet w środku nocy.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz