a
Strona głównaLifestyleGadżety z motywami z filmów czy warto podarować je dziadkowi?

Gadżety z motywami z filmów czy warto podarować je dziadkowi?

Dzien Dziadka

Dzień Dziadka to wyjątkowy dzień, w którym w sposób szczególny każdy z nas chce podziękować dziadkom za ich trud i wkład w nasze życie. Dlatego warto zastanowić się co takiego dziadek mógłby chcieć dostać, by cieszyć się i uśmiechnąć się kolejny raz na nasz widok. Przede wszystkim warto poszukać prezentów z motywami z filmów, które dziadkowie oglądają. Oto i one!

Harry Potter

            Oczywiście nie każdy dziadek zna historię młodego czarodzieja, jednak wielu z nich ucieszy się z kubka, który w sposób magiczny zmienia się i pokazuje własnego patronusa. To jednak nie wszystko, wśród produktów przeznaczonych dla fanów Pottera znajdziemy między innymi także długopis w kształcie i wykonaniu różdżki Harry’ego lub specjalny notes do zapisywania specjalnych i sekretnych notatek (to dziadkowi przyda się szczególnie). Oprócz tego możemy wyróżnić też pomysł na zestaw prezentowy Gryffindoru, o ile nasz dziadek jest fanem akurat tego domu. Możliwości w tym względzie jest naprawdę mnóstwo.

Gwiezdne wojny

            Saga Star Wars jest nieobca niejednemu z naszych dziadków. Aby sprawić mu przyjemność warto więc sięgnąć po coś, co przypomni mu dawne lata spędzone w kinie z Anakinem, Lukiem oraz Hanem Solo. Kubki Star Wars z 4gift.pl w sposób szczególny umilą mu codzienną herbatkę.  Dobrym pomysłem jest kubek w kształcie maski Dartha Vadera lub szturmowca. Obok tego każdy fan Gwiezdnych Wojen chciałby solniczkę i pieprzniczkę zrobione z przepołowionej gwiazdy śmierci oraz notes z mrocznym Lordem Sithów – Vaderem. Obok tego możemy wyróżnić także pojemnik na ulubione ciasteczka dziadka w kształcie głowy Bobby Feta oraz otwieracz do butelek w formie Sokoła Millenium przyczepiany do kluczy. Fajnym pomysłem byłoby także podarowanie dziadkowi zestawu dwóch szklanek, by móc napić się z nim z nich coca coli.

            Prezenty dla dziadka ze świata filmów to fajna okazja, by porozmawiać i podzielić się wrażeniami oraz sprezentować dziadkowi coś naprawdę wyjątkowego.

Napisane przez

Cześć! Jestem Irmina. Stworzyłam ten portal, ponieważ w dobie zalewu informacji sama poszukiwałam miejsca, w którym będę mogła znaleźć i poukładać najcenniejsze dla siebie wiadomości. Mam nadzieję, że znajdziesz u to, czego szukasz :)

Brak komentarzy

Zostaw komentarz