a
Strona głównaLifestyleFotel fryzjerski – coś dla klienta i fryzjera

Fotel fryzjerski – coś dla klienta i fryzjera

Fotel fryzjerski

Wizyty u fryzjera to dla większości z nas czysta przyjemność. Na tych kilka chwil oddajemy się w ręce profesjonalisty, który koncentruje się przede wszystkim na naszych potrzebach. Możemy się zatem zrelaksować i w spokoju czekać na efekt końcowy zabiegów, którym się poddajemy.

Aby jednak czas spędzony w salonie fryzjerskim przyniósł klientowi oczekiwaną satysfakcję, jego właściciel powinien zadbać o to by czuł się on komfortowo. Dlatego też, konieczne jest nabycie profesjonalnego sprzętu, w tym również foteli fryzjerskich. To właśnie na nich klienci spędzają najwięcej czasu, dlatego muszą być one wygodne i przy tym również funkcjonalne.

Czego oczekuje klient?

Musimy pamiętać, że klienci płacą nie tylko za usługę, ale również za atmosferę i ogólne doświadczenie związane z wizytą w salonie fryzjerskim. Dlatego też, urządzając go, powinniśmy przywiązywać uwagę do wszystkich szczegółów. Tak by już od progu robił on doskonałe wrażenie.

Fotel fryzjerski, rzecz jasna przede wszystkim musi dobrze wyglądać. Oznacza to, że stylem i kolorystyką powinien pasować do wystroju wnętrz całego salonu. Jak zawsze modne są klasyczne rozwiązania, do których należą fotele w stonowanych kolorach, takich jak czerń, biel, beż czy brąz. Coraz więcej właścicieli salonów stawia jednak na oryginalność, w związku z czym wybierając fotel fryzjerski do swojego salonu, decydują się na żywe, mocne kolory, takie jak róż, czerwień lub seledyn.

Trzeba jednak pamiętać, że ponad wszystko, fotel fryzjerski musi być wygodny! Jeśli chcemy żeby nasi klienci z uśmiechem wspominali wizytę w naszym salonie, zadbajmy o to, by przez cały czas jej trwania czuli się komfortowo. Tylko wtedy, będą chcieli wracać i nadal korzystać z naszych usług.

Czego potrzebuje fryzjer?

Naturalnie, fryzjer również chciałby, aby klient mógł spokojnie relaksować się na wygodnym fotelu. W jego przypadku jednak, priorytetem są również inne czynniki, które decydują o komforcie pracy nad fryzurą klienta.

Fotel fryzjerski

Przede wszystkim, z perspektywy fachowca, fotel fryzjerski powinien być funkcjonalny. Oznacza to, że musi on być wyposażony we wszelkiego typu udogodnienia, które sprawią, że fryzjerowi będzie się dobrze pracowało. Podstawą jest tutaj lekka regulacja wysokości fotela. Najlepiej, aby posiadał on pompę hydrauliczną, dzięki której obniżymy lub podniesiemy fotel przy pomocy stopy.

Aby fotel był praktyczny, powinien być także łatwy w czyszczeniu. Wybierając zatem sprzęt, który trafi do naszego salonu, upewnijmy się, że został wykonany z dobrej jakości materiału, pozwalającego nam na szybkie pozbycie się jakichkolwiek zanieczyszczeń.

 

Fotel fryzjerski szyty na miarę

Każdy salon jest inny, a potrzeby poszczególnych fryzjerów mogą różnić się między sobą. Dlatego też, warto wybierać produkty, o których możemy w jakiś sposób decydować. Doskonałym przykładem takiego podejścia jest Ayala. Oferuje ona swoim klientom szeroki wybór doskonałej jakości produktów, które możemy zindywidualizować, tak by wpasowały się w charakter naszego salonu fryzjerskiego, Zyskujemy zatem profesjonalne fotele fryzjerskie, dopasowane do naszych potrzeb.

Napisane przez

Cześć! Jestem Irmina. Stworzyłam ten portal, ponieważ w dobie zalewu informacji sama poszukiwałam miejsca, w którym będę mogła znaleźć i poukładać najcenniejsze dla siebie wiadomości. Mam nadzieję, że znajdziesz u to, czego szukasz :)

Brak komentarzy

Zostaw komentarz