a
Strona głównaParentingFisher Price – czyli nauka przez zabawę

Fisher Price – czyli nauka przez zabawę

Chyba każdy z nas zna markę zabawek Fisher Price, która zrobiła na rynku niemałą furorę. Wszystko to za sprawą produkowania zabawek przeznaczonych dla najmłodszych dzieciaczków. Marka zasłynęła głównie interaktywnymi zabawkami edukacyjnymi, które pomagają maluchom zdobywać wiedzę o świecie w sposób przystępny, łatwy i bardzo kolorowy.

Mówi się, że w dzisiejszych czasach warto jest kupować dziecku zabawki edukacyjne. I jest w tym sporo prawdy. Gadżety tego typu zwiększają wiedzę o świecie naszego malucha, uczą go liczyć, czytać, pisać, śpiewać, czy rozpoznawać kolory. Dziś zastanowimy się, jak dobrać zabawkę do umiejętności, jakie chcielibyśmy rozwijać w naszym maluchu.

1. Poznawanie kolorów

Poznawanie kolorów to jedna z pierwszych umiejętności, jakie przyswaja nasze dziecko. Uczymy je barw poprzez kolorowanki, malowanie, lepienie z plasteliny. Nic nie stoi na przeszkodzie jednak, byśmy naukę te wzbogacili o zabawkę Fisher Price. Najlepszym wyborem może być tu na przykład Uczące Kredki „Kolorki-Humorki”, w których skład wchodzi pięć kredek w różnych kolorach i o różnych nastrojach – od smutnego do wesołego.

Sprawdź zabawki Fisher Price dla najmłodszych dzieci na https://heyandplay.pl/category/fisher-price

2. Nauka 100 pierwszych słów

Jak wiadomo – z dzieckiem trzeba bardzo dużo rozmawiać, by nauczyło się wielu nowych wyrazów. Zadanie to ułatwić nam może Fisher Price wraz ze swoją propozycją Szczeniaczka Uczniaczka „Poziomy Nauki”, który nie tylko pomoże przyswoić i utrwalić naszemu maluszkowi 100 pierwszych słów, ale również zaśpiewa mu kilka piosenek, czy nauczy liczyć. Co ciekawe – zabawka posiada regulator poziomów nauczania. Dzięki temu możemy dopasować informacje od Szczeniaczka dla wieku naszego dziecka i jego umiejętności.

3. Liczby i przeciwieństwa

Nauka liczb jest bardzo ważna w życiu każdego dziecka. To wspaniałe przygotowanie przed pójściem do przedszkola, a później do szkoły. Warto jednak naukę liczb połączyć z przyswajaniem innej umiejętności. W tym wypadku połączymy ją z przeciwieństwami. A posłuży nam do tego Wesoła Piłka Nożna, która po każdym potrząśnięciu czy kopnięciu uruchomi melodyjkę wraz z piosenką, która pomoże naszemu dziecku nauczyć się liczb oraz wspomnianych przeciwieństw.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz