a
Strona głównaLifestyleElegancki i funkcjonalny? Smartwatch Garmin!

Elegancki i funkcjonalny? Smartwatch Garmin!

Smartwatch Garmin

Akcesoria pomagające w regularnym i efektywnym treningu są współcześnie nieodzownym elementem ekwipunku niemal każdej osoby, która uprawia sport. Niezależnie od tego, czy interesuje nas bieganie, jazda na rolkach bądź rowerze, pływanie czy gra w tenisa – niezwykle przydatnym urządzeniem pozostaje profesjonalny zegarek łączący w sobie wiele funkcji. Taki właśnie jest smartwatch Garmin, dzięki któremu możliwe jest śledzenie postępów oraz ustalenie indywidualnej ścieżki treningu. Poniżej przedstawiamy korzyści płynące z zakupu tego modelu.

Smartwatch Garmin został zaprojektowany z myślą o aktywnych fizycznie osobach. Wyposażono go w rozliczne aplikacje dedykowane odmiennym dyscyplinom, a także w GPS ułatwiający zwłaszcza trening w terenie. Smartwatch cechuje elegancki wygląd. Warto zwrócić uwagę również na wysoką rozdzielczość ekranu dotykowego. Jest on tak zbudowany, by móc odczytywać wyniki nawet w pełnym słońcu. Oczywiście jak każde nowoczesne mobilne akcesorium również smartwatch można spersonalizować, zarówno pod względem wyglądu tarczy, jak również zestawu widżetów. Ogromną zaletą jest także wytrzymałość baterii – w trybie zegarka działa ona nawet 3 tygodnie bez ładowania, z kolei w przypadku korzystania (bez przerwy) z GPS – nie wymaga doładowania przez 10 godzin.Smartwatch Garmin

Wyjątkowy zegarek pozwala sterować odtwarzaczem muzyki. Smartwatch można skonfigurować ze smarfonem – dzięki temu otrzymamy informacje o nadchodzących wiadomościach i połączeniach, a także zlokalizujemy położenie telefonu (w przypadku, gdyby się „zgubił”). Dodatkowo dane dotyczące treningu da się udostępnić i to w czasie rzeczywistym. Aplikacje pozwalają na śledzenie statystyk, można też ustawić alerty dotyczące tętna, określić tempo a także interwały podczas treningu (niezależnie od tego czy biegamy, czy maszerujemy czy uprawiamy kolarstwo szosowe lub górskie). Rzecz jasna dokonywany jest również pomiar spalonych kalorii.

 

W przypadku aplikacji dla biegaczy mierzony jest dystans, zapisują się również osobiste rekordy. Rowerzyści mogą natomiast skorzystać z czujników rytmu oraz tętna. Nawet golfiści będą zadowoleni z zakupu tego zegarka – możliwe jest pobranie mapy pól golfowych – i to uwaga – w skali globalnej. System GPS jest w stanie zmierzyć dystanse do dołków zakręcających, określić optymalną trajektorię uderzenia – słowem – zmaksymalizować efektywność treningu. Ile kosztuje to wielofunkcyjne cudo? W zależności od tego, na jaką wersję smartwatcha się zdecydujemy, jego koszt zamyka się w przedziale od około 500 do 1000 złotych.

Napisane przez

Cześć! Jestem Irmina. Stworzyłam ten portal, ponieważ w dobie zalewu informacji sama poszukiwałam miejsca, w którym będę mogła znaleźć i poukładać najcenniejsze dla siebie wiadomości. Mam nadzieję, że znajdziesz u to, czego szukasz :)

Brak komentarzy

Zostaw komentarz