a
Strona głównaUrodaDlaczego kobiety pokochały hybrydy?

Dlaczego kobiety pokochały hybrydy?

Manicure hybrydowy jest obecnie najczęściej wybieranym rodzajem stylizacji paznokci. Niektóre stylistki zrezygnowały już niemal w 100% z wykonywania manicure tradycyjnego na rzecz hybrydowego. Producenci lakierów hybrydowych tworzą coraz więcej różnych kolekcji swoich produktów, dzięki czemu sklepy i hurtownie kosmetyczne oferują coraz szerszy ich asortyment. Kobiety pokochały hybrydy – to fakt! Dzieje się tak nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Ogromna popularność manicure hybrydowego nie bierze się z niczego – lakiery hybrydowe są po prostu świetnymi, jakościowymi produktami. W czym tkwi ich fenomen? O tym piszemy już od dawna na blogu allepaznokcie, ale w tym tekście postanowiliśmy zebrać wszystko to, co najważniejsze. Jeżeli zastanawiasz się, co jest w hybrydach, że wiele kobiet po prostu nie wyobraża sobie bez nich życia, ten artykuł jest dla Ciebie!

Magia lakierów hybrydowych

Co sprawia, że lakiery hybrydowe utrzymują się na paznokciach długie tygodnie? W czym tkwi sekret ich mocnej pigmentacji? Czy to magia, czy technologia idzie tak do przodu, że istnieją receptury, umożliwiające uzyskanie tak spektakularnych efektów? Nie da się ukryć, że lakiery hybrydowe mają niemal same zalety.

Zalety lakierów hybrydowych

Mówiąc o lakierach hybrydowych, najczęściej wspomina się o ich wysokiej trwałości, mocnej pigmentacji i braku konieczności oczekiwania na wyschnięcie lakieru. Czy to ich jedyne zalety? Jest ich zdecydowanie więcej!

Wysoka trwałość

Lakiery hybrydowe potrafią utrzymać się na paznokciach nawet kilka tygodni! Są takie kobiety, które do kosmetyczki chodzą co 3 tygodnie i ich odrost jest niemal niezauważalny. Duży wpływ na tę niespotykaną przy lakierach tradycyjnych trwałość ma utwardzenie produktu w lampie UV/LED. Dzięki temu możesz cieszyć się z nienagannego manicure hybrydowego dłużej niż kiedykolwiek.

Brak konieczności oczekiwania na wyschnięcie lakieru

Dzięki zastosowaniu lampy UV/LED i utwardzeniu w niej lakieru hybrydowego, nie musisz tracić czasu na naturalne wyschnięcie produktu. Jest to wygodne szczególnie wtedy, gdy manicure hybrydowy wykonujesz w studio urody. Tuż po zabiegu możesz od razu wyjść na zewnątrz, nie obawiając się o stan swoich paznokci.

Szeroki asortyment mocno napigmentowanych kolorów

Porównując ilość lakierów tradycyjnych i hybrydowych, różnica jest kolosalna! Lakiery hybrydowe znajdziesz w niemal niepoliczalnej ilości barw, niektórych bardzo złożonych. Jedynym minusem szerokiego asortymentu jest czas, jaki zajmie Ci podjęcie właściwej decyzji. W końcu jest z czego wybierać! Jeżeli nie wiesz, co jest aktualnie modne w stylizacji paznokci hybrydowych, zajrzyj na nasz blog allepaznokcie. Tam znajdziesz artykuły dotyczące m.in. najnowszych trendów.

Naturalny efekt manicure hybrydowego

Niektóre kobiety twierdzą, że tipsy i paznokcie żelowe wyglądają dość sztucznie. Jak jest z manicure hybrydowym? Daje on niezwykle naturalny i subtelny efekt. Paznokcie wyglądają po prostu zdrowo i zadbanie!

Prosta aplikacja produktu

Masz problemy z aplikacją lakieru tradycyjnego? Spróbuj z hybrydowym. Lakiery tego typu umożliwiają nakładanie niemal nieograniczonej ilości warstw, nawet tych najcieńszych. Co istotne – nie musisz się obawiać sztucznego efektu na paznokciach, bo płytka i tak będzie wyglądać naturalnie.

Innowacyjny skład produktu

Lakiery hybrydowe nie zasychają. Ma na to wpływ ich innowacyjny skład, zupełnie inny niż w klasycznych lakierach do paznokci. Co za tym idzie – nawet po kilku tygodniach od aplikacji produktu, lakier wygląda po prostu dobrze.

Pomoc w walce z obgryzaniem paznokci

Bardzo wiele kobiet posiada zwyczaj obgryzania paznokci. Mimo że w aptekach i sklepach kosmetycznych można znaleźć produkty, dedykowane temu problemowi, nie są one do końca skuteczne. Czy wiesz, że najlepszym “lekarstwem” na obgryzanie paznokci jest manicure hybrydowy…? Twarda struktura lakierów hybrydowych niemal w 100% uniemożliwia tę czynność. Wygrywasz więc podwójnie – nie dość, że pozbędziesz się uciążliwego nawyku to jeszcze odżywisz i wzmocnisz swoje paznokcie!

Skąd czerpać informacje o stylizacji paznokci?

Jeżeli i Ty jesteś w gronie kobiet, które pokochały hybrydy, dobrze się składa! My również uwielbiamy ten typ lakierów do paznokci i bardzo często piszemy o manicure hybrydowym na swoim blogu allepaznokcie. Znajdziesz tam m.in. informacje o najnowszych trendach w stylizacji paznokci, poradniki produktowe, a także recenzje i nowości. Staramy się, aby treści dodawane na blog spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośniczek paznokci.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz