a
Strona głównaEkonomiaAuto w leasingu – także u dealera!

Auto w leasingu – także u dealera!

Samochody osobowe i dostawcze leasingowane są przez firmy bardzo często. W wielu z nich pojazd to podstawowe narzędzie pracy, z którego korzysta się na co dzień. Teraz potrzebny do działalności samochód można wyleasingować również w salonach dealerskich!

Leasing jest dla firmy korzystnym wyborem – pozwala na pozyskanie potrzebnego wyposażenia już od pierwszego dnia działalności, bez konieczności posiadania specjalnej zdolności kredytowej, a także z szeregiem dodatkowych korzyści, na przykład podatkowych.

Nic więc dziwnego, że wiele firm decyduje się na leasing. To również szybki i sprawdzony sposób na pozyskanie odpowiedniego pojazdu, na przykład Ford Tourneo Connect czy Ford Transit, które chętnie wybierane są przez klientów biznesowych.

Umowę leasingową podpisz u dealera

Przez długi czas z leasingu można było korzystać tylko w wyspecjalizowanych firmach leasingowych w naszym kraju. Trzeba było wybrać odpowiedni samochód, a potem udać się do punktu leasingodawcy, aby tam dopełnić formalności.

Teraz uzyskanie leasingu jest jeszcze łatwiejsze – całą sprawę możemy załatwić w salonie dealera marki, od którego chcemy wyleasingować samochód! Dla przedsiębiorców to duża oszczędność czasu, ponieważ nie ma wtedy potrzeby udawania się do siedziby firmy leasingowej – umowę sygnujemy na miejscu, aby niedługo potem wyjechać z salonu wybranym samochodem.

Leasing u dealera na nowe i na używane samochody

Co ważne, w salonach dealerskich marek możemy skorzystać z leasingu nie tylko na samochody nowe, które niedawno opuściły fabrykę, ale również na samochody z drugiej ręki, które są dostępne w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach.

Leasing samochodów używanych jest bardzo prosty w salonach dealerskich, które również prowadzą sprzedaż takich pojazdów. To głównie nowsze auta, mające po kilka lat, sprawne technicznie, a także z gwarancją.

Przy leasingu samochodów używanych należy pamiętać o tym, że czas trwania umowy leasingowej oraz wiek samochodu nie mogą przekroczyć określonego limitu, na przykład 7-9 lat w zależności od wybranej oferty.

 

Brak komentarzy

Zostaw komentarz