a
Strona głównaLifestyle5 powodów, dlaczego warto mieć telefon stacjonarny

5 powodów, dlaczego warto mieć telefon stacjonarny

telefon-stacjonarny

Jeszcze w latach 90-tych telefon stacjonarny był marzeniem wielu rodzin. Na szczęście czasy się zmieniły, choć w erze smartfonów telefony stacjonarne poniekąd przeszły do lamusa. A to duży błąd. Dlatego w tym tekście przedstawimy wam 5 powodów dlaczego warto mieć taki telefon. Coraz więcej osób ponownie wybiera telefony stacjonarne tym bardziej, że oferty są bardzo korzystne. Ale do rzeczy.

Powód numer 1: vintage znaczy modny

Zauważyliście pewien trend, a mianowicie że rzeczy vintage stają są modne i jednocześnie cenne. Tak też jest w tym przypadku.telefon-sluchawka Telefony stacjonarne wydają się reliktem XX wieku, a to co modne było w tamtym okresie znowu staje się trendy. Można więc rzec „taki mamy klimat” i ponownie zdecydować się na telefon stacjonarny. Zatem, jeżeli podążasz za modą i interesują Cię bycie na czasie to poza smartfonem powinieneś posiadać telefon stacjonarny. W końcu wywołuje on też małą nutę nostalgii dla Millenialsów, a z kolei dla „generacji Z” jest czymś staromodnym, a jednocześnie obowiązkowym.

Powód numer 2: profesjonalizm zawsze w cenie

Bądźmy szczerzy, prowadząc firmę, choćby jednoosobową, chcemy być postrzegani jako profesjonaliści, wszak w ten sposób możemy zwiększyć swój zasięg i dotrzeć do większej ilości klientów. A to z kolei przekłada się na wzrost zysków. Oczywiście możliwości pokazania swojego profesjonalizmu jest wiele. Ale niewątpliwie posiadanie telefonu stacjonarnego można uznać za jedną z nich. Wszak kojarzy się on z profesjonalizmem. Żadna szanująca się firma nie rezygnuje z niego. Chyba każdemu przychodzi na myśl jakiś amerykański film, gdzie sekretarka odbiera właśnie telefon stacjonarny i informuje, że szef jest zajęty. Ale nawet jak nie macie swojej sekretarki i to Wy piastujecie zarówno stanowisko szefa, jak i sekretarki, to niewątpliwie posiadanie stacjonarnego telefonu kojarzy się z profesjonalizmem.

Powód numer 3: darmowa sekretarka

Bywają sytuacje, że musicie wyjść z biura, czy też z domu. W końcu telefon stacjonarny w domu to także świetny wybór. Nie zawsze macie możliwość odebrania smartfona, choćby dlatego, że bateria często rozładowuje się w najmniej odpowiednim momencie. Wtedy też osoby do Was dzwoniące mogą nagrać się na pocztę głosową. Ale przyznajmy szczerze, kto z nas ją odsłuchuje? Pewnie niewiele osób. Z kole odsłuchiwanie automatycznej sekretarki to już zupełnie co innego. Kiedy widzicie migającą lampkę na telefonie to zaraz odsłuchacie wiadomość. Warto też zauważyć, że automatycznej sekretarce nie musicie płacić, zatem to także jest zaletą i nie musicie obawiać się, że zapomni Wam przekazać wiadomość.

Powód numer 4: cena czyni zysk

Podobno o pieniądzach się nie rozmawia, ale o oszczędzaniu już można. Wszak posiadanie telefonu stacjonarnego jest bardzo dużą oszczędnością. Otóż na samym początku należy zauważyć, że abonament jest bardzo niski. Jest naprawdę sporo dobrych ofert. Ceny rozpoczynają się nawet od 10 zł. Kolejną zaletą jest na pewno fakt, iż w wielu ofertach korzystając z darmowych minut można dzwonić także poza granicę Polski, ale nie tylko do Europy, często i do Ameryki Północnej, czy Azji. Zatem, jeżeli prowadzicie rozmowy z kontrahentami spoza Polski, czy wasi rodzice przebywają za granicą to taka oferta jest dla Was bardzo korzystna. Warto sobie tutaj uświadomić, ile płacilibyście za takie rozmowy z telefonu komórkowego. Skoro o oszczędności mowa to należy jeszcze zauważyć, że cenny telefonów stacjonarnych są naprawdę małe. Za kilkadziesiąt złotych możecie zakupić świetny model telefonu, a teraz pomyślcie ile kosztują smartfony.

Powód numer 5: zasięg zawsze pożądany

Na sam koniec warto jeszcze napisać kilka zdań na temat samego zasięgu. Otóż jak zapewne każdy z Was wie, zasięg traci się w najmniej właściwym momencie, często ma to miejsce podczas rozmowy z ważnym klientem. Bywają i sytuacje, że biegacie po domu szukając zasięgu. A posiadając telefon stacjonarny tego problemu nie macie. Zatem wszystko jasne.

Telefon stacjonarny to dobry wybór zarówno do domu, jak i firmy. Zatem warto się na niego zdecydować bez dwóch zdań. Dla szukających oszczędności to także dobry wybór. Jeżeli szukacie świetnej oferty na taki telefon, to w Białymstoku na 100% znajdziecie.

Napisane przez

Cześć! Jestem Irmina. Stworzyłam ten portal, ponieważ w dobie zalewu informacji sama poszukiwałam miejsca, w którym będę mogła znaleźć i poukładać najcenniejsze dla siebie wiadomości. Mam nadzieję, że znajdziesz u to, czego szukasz :)

Brak komentarzy

Zostaw komentarz